Przeczytaj ponownie informacje o osobach z zadania 4

Pobierz

Jedna z ofert pasuje do dwóch osób.Zadanie Egzaminacyje Przeczytaj informacje o trzech osobach orz cztery oferty pracy charytatywnej .. Smartbook opracowane przez nauczycieli serwisu Odrabiamy.pl Rozwiązanie zadania 4 z książki Interface 2 Student's Book opracowane przez nauczycieli serwisu Odrabiamy.pl 1.. 6.1. .. Informacje o książce .. 6.1.. Nauczyciel.. 6.1.. Odpowiedź na zadanie z Magnet 4.. Oglądasz stare wydanie książki.. Kolor wiewiórek zależy od pory roku i miejsca ich występowania.. Nauczyciel.. Uzupelnij tekst wyrazami w odpowiedniej formie.. Jeden opis stroju został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnej osoby .Zadanie.. Odpowiedź na zadanie z Magnet 4.. Zadanie.. Workbook opracowane przez nauczycieli serwisu Odrabiamy.pl 6.1.. Jestem tu po to, żeby pokazać WAM, że język niemiecki wcale nie jest taki straszny.Przeczytaj informacje o trzech osobach (1-3) oraz cztery opisy strojów (A-D).. UWAGA!. UWAGA!. Odpowiedź na zadanie z Aktion Deutsch 4Przeczytaj oferty trzech gier komputerowych (A-C) oraz informacje o zainteresowanych nimi osobach (1-4).. Odpowiedź na zadanie z Magnet 4.. Oglądasz stare wydanie książki.. Do każdej osoby dopasuj jedną właściwą ofertę.. Odpowiedź na zadanie z Aktion Deutsch 4Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Przeczytaj ponownie informacje o trzech osobach oraz 3 oferty miejsc zamieszkania Przyporządkuj każdą osobę 13 ofertę a-c Kt… 1..

Rozwiązanie zadania 2 z książki Interface 1.

Kliknij tutaj, aby przejść do strony głównej.. Odpowiedź na zadanie z Magnet 4. present Continuous, w ktorym odpowiedz na nastepujace pytania: kiedy uzywamy tego czasu, jak tworzymy ten czas w zdaniach twierdzacych, .. 2.Przeczytaj tekst ponownie i odpowiedz na pytanie, ktore osoby dostaja kieszonkowe regularnie.. Zadanie.. Wpisz odpowiednie litery obok numerów osób.. Do kazdej osoby dopasuj oferte , którą byłaby najbardziej zainteresowana.. Znajdź w tekście wyrazy o podobnym znaczeniuprzeczytaj tekst z cwiczenia 3. i wybierz wlasciwe odpowiedzi (zdanie prawdziwe, zdanie falszywe lub brak informacji).. Oglądasz stare wydanie książki.. Jedna oferta została podana dodatkowo.zadania 1,2/36 w Zeszycie cwiczenZadanie: przeczytaj ponownie opisy osob podrecznik, str 59 , a nastepnie odpowiedzna pytania 1 was unterrichtet frau specht 2 wie ist karl schmidt Rozwiazanie: bez opisu nic nie zrobie Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu swiadczenia PanstwuZobacz 1 odpowiedź na zadanie: 1.dopasuj wyrazy z ramki do ich definicji.. UWAGA!. Do każdej osoby dopasuj ofertę która najbardziej by jej odpowiadała.. Question from @Kasik2911onetpl - Gimnazjum - Język angielski Kliknij tutaj, aby przejść na stronę główną serwisu odrabiamy.pl - Od czego zależy kolor wiewiórek?.

Rozwiązanie zadania 4 z książki Magnet smart 1.

Kliknij tutaj, aby przejść do strony głównej.Oraz przypomnij sobie informacje o czasie present Continuous i wykonaj plakat o czasie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt