Chłopcy z placu broni sprawdzian ze znajomości lektury chomikuj

Pobierz

Słabość bywa.. 5 lat temu.. Opowieść wigilijna (Lektura z opracowaniem) Oceń ten produkt jako pierwszy.. Poziom trudności: Średni.. Test z lektury ''Chłopcy z Placu Broni'' Ferenca Molnara dla klasy 4 szkoły podstawowej.Chłopcy z Placu Broni - quiz.. KarolinaTomczak.. Kto został wybrany przewodniczącym Chłopców z Placu Broni?. Opowieść wigilijna - Charles Dickens 2.. 2011-05-10 18:23:53; Zada ktoś pytania z lektury '' Chłopcy z Placu Broni ''?. Sprawdź, czy dobrze znasz tę węgierską powieść dla młodzieży!. Odpowiedz na wszystkie pytania.. Dodaj do ulubionych.. niebieskim i czarnym.. b) Feri Acz zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. żółtym i czerwonym.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Jeśli mieliście sprawdzian z lektury chłopcy z placu broni to jakie mieliście pytanie?. czerwonym i zielonym.. Kto jest autorem tej.Chłopcy z Placu Broni - - Test.. Ile lat miał Janosz Boka?. Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Chłopcy z Placu Broni, które mogą Ci się przydać do powtórki.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Test ze znajomości lektury "Chłopcy z Placu Broni".. Sprawdź się!. 0%W jakich kolorach była flaga chłopców z Placu Broni?. Jak miał na imię Nemeczek?. Sprawdź, ile pamiętasz z tej powieści.. Akcja utworu rozpoczyna się: 3.Najbardziej kompletny test z lektury Chłopcy z Placu Broni jaki znajdziesz w sieci..

Chłopcy z Placu Broni sprawdzian ze znajomości lekturyChłopcy z Placu Broni.

- Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraWłoch.Dział - test z lektury Chłopcy z Placu Broni.. 2) Nowym przewodniczącym chłopców z Placu Broni został a) Boka.. Zapraszamy również do drugiego Quizu z tej lektury Chłopcy z Placu Broni.. Poziom trudności: Średni.. Rozwiąż test.Test z lektury ''Chłopcy z Placu Broni'' Ferenca Molnara dla klasy 4 szkoły podstawowej.Lista pytań z lektury Chłopcy z Placu Broni.. Jak dobrze pamiętasz losy bohaterów tej lektury?Test będzie łatwy , ale i także trudny .. Opublikowane; 22 listopada 2021 02:18; Dziewczynka tańcząca z wiatrem - Katarzyna Zychla KLASA 7 LEKTURY OBOWIĄZKOWE 1.. ZAPISZ SIĘ!. Udostępnij.Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" Ferenca Molnara dla klasy 4 szkoły podstawowej.Lista pytań z lektury Chłopcy z Placu Broni.. 47 Obserwuj autora.. b) Gereb.Katalog Małgorzata Makowska, 2015-02-10 Rzekuń Język polski, Sprawdziany i testy Test ze znajomości lektury "Chłopcy z Placu broni".Test z lektury "CHŁOPCY Z PLACU BRONI".. Powiem tyle : Miłej zabawy !. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Chłopcy z Placu BroniTest z lektury "Chłopcy z Placu Broni" Ferenca Molnára składa się z 23 pytań, na które odpowiedź powinien znać każdy, kto przeczytał książkę.. Część 1.. 2018-11-04 15:14:44; streszczenie do lektury chłopcy z placu broni 2010-05-18 16:26:00 " Chłopcy z placu broni "-pytania 2012-05-16 19:56:45"Chłopcy z Placu Broni" Ferenca Molnara to opowieść o grupie przyjaciół, których łączyły wspólne..

pytanie 1 z 20.Sprawdzian z lektury opowieść wigilijna klasa 7.

Quizowy Maniak.W wyprawie do Ogrodu Botanicznego w celu zawieszenia czerwonej kartki w obozie wroga wzięli udział: a) Feri Acz, bracia Pastorowie, Gereb b) Boka, Nemeczek, CzeleChłopcy z Placu Broni.Chłopcy z Placu Broni.. Zapraszamy do sprawdzenia swej wiedzy w quizie o Erneście Nemeczku i jego szkolnych kolegach.. Chłopcy z Placu Broni to powieść pisarza Ferenca Molnára, którą pamiętają jako lekturę szkolną również Wasi rodzice.. 1) Nemeczek widział jak a) dozorca - Słowak zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Test składa się z 12 pytań.. c) jeden z Pastorów zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Test ze znajomości lektury "Chłopcy z Placu Broni".. Plik chlopcy z placu broni test z lektury z odpowiedziami.zip na koncie użytkownika gymboy2777 • Data dodania: 25 sty 2015. chłopcy z placu broni • Sprawdziany z lektur • pliki użytkownika viktus przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Akcja powieści rozgrywa się pod koniec XIX wieku.doc, chlopcy z placu broni konkurs 64164.pdfPlik test ze znajomości lektury chłopcy z placu broni samequizy.pdf na koncie użytkownika peteesch • Data dodania: 18 lip 2020 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Maslak 20 25 marca 2019 23/23 bardzo latwe.chlopcy z placu broni Sprawdziany z lektur pliki uzytkownika viktus przechowywane w serwisie Chomikuj.pl Akcja powiesci rozgrywa sie pod koniec XIX wieku.doc, chlopcy z placu broni konkurs 64164.pdfZapraszamy rowniez do drugiegoTest z lektury "Chlopcy z placu broni" Teste z lektury dla 5 -tych klas.Wiecej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i najwiekszym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz sie wiecej Dzialamy nieprzerwanie od 1998 roku.-tych klas.Plik Testy z lektury z odpowiedziami Chlopcy z Placu broni.doc na koncie uzytkownika roza05 folder Chlopcy z Placu Broni Data dodania: 28 mar 2015 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyswietlenia reklamsuper test fajny bardzo szczegolowy ale o to chodzi ja mialam 17/21.Test z lektury "Chlopcy z Placu Broni" Ferenca Molnara sklada sie z 23 pytan, na ktore odpowiedz powinien znac kazdy, kto przeczytal ksiazke.Sprawdzian z lektury "Chłopcy z Placu Broni"..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt