Samsung s21 test wytrzymałości

Pobierz

Videos you watch may be added to the TV's watch history and influence TV recommendations.Samsung Galaxy S22 - wyniki testów syntetycznych pozwalają wyprzedzić iPhone 12 Exynos 2200 pokona Snapdragona 895 Samsung Galaxy S22 z nowym chłodzeniem z komorą parową Kolejny flagowiec Samsunga z aparatem w ekranie Znamy nazwę kodową procesora Samsunga Galaxy S22 Kolejne źródła potwierdzają obecność 200 MP aparatu wyprodukowanego przez Olympus Galaxy S22 zaoferuje szybkie ładowanie o mocy 65 W Numery modeli Galaxy S22 ujawnione Galaxy S22 z zupełnie nowym sensorem RGBW o .Test wytrzymałości Samsung Galaxy S21 Ultra i iPhone 12 Pro Max Zgodnie z przyjętym przez siebie szablonem, oba urządzenia startują od zrzutu, by uderzyć w tył smartfona.. Oznacza to, że nie jest w stanie adaptacyjnie dostosowywać się do wyświetlanych treści.. Ten przeprowadzony został przez YouTube'owego twórcę PBKreviews, który nie oszczędził flagowca Samsunga.Następnie smartfon poddano testowi zarysowania ekranu.. Co ciekawe, podczas testu związanego z przypalaniem wyświetlacza, piksele zostały zniszczone dopiero po 45 sekundach reakcji z wysoką temperaturą.Samsung Galaxy S21 był testowany pod wodą przez ponad 200 godzin, testując jego certyfikat IP68.. Samsung Galaxy S21+ grzał się nieco bardziej w lepszych grach czy nagrywaniu 8K..

Seria Galaxy S22 przeszła już po premierze szereg testów, a jednym z nich jest ten dotyczący wytrzymałości.

Smartfon jest jednak odporny na działanie wody i pyłów, zgodnie z normą IP68, a w jego wnętrzu pracują wydajne podzespoły, których nie powstydziłby się żaden flagowiec w 2021 roku.Ekran, w który wyposażono Samsung Galaxy S21 FE, nie jest matrycą LTPO.. Akumulator, komunikacja, dźwięk.. Samsung Galaxy S21 Ultra w teście wytrzymałości Samsung Galaxy S21 Ultra korzysta z powłoki ochronnej Gorilla Glass Victus - ekran rysuje się na 6 oraz 7 poziomie skali, co oznacza, że realnie będzie ciężko go uszkodzić w codziennym użytkowaniu.. Linia Galaxy Note ma przerwę, a dla każdego, kto nie jest zainteresowany nadchodzącymi składakami Samsunga, seria Galaxy S22 będzie głównym obiektem zainteresowania .. W 2021 roku wypada to bardzo blado i gorsze jest jedynie Apple.Z moich doświadczeń wynika, że Samsung Galaxy S21+ jest bardzo elastyczny pod względem mocy.. Dzięki zastosowaniu szkła, urządzenie jest o wiele mniej podatne na ześlizgiwanie się.Test przeprowadzony przez PhoneBuffa pokazuje, że nie ma w tym krzty marketingowej przesady; szkło jest w istocie piekielnie mocne.. Wynosi ona 7,5/10.. Kontrastuje to bardzo z metalową ramką w kolorze srebrnym oraz czarnym panelem przednim.. Najwięcej ciepła wydzielał jednak oczywiście w benchmarkach.Konstrukcja, jakość wykonania, zestaw..

fot. Adam Łukowski/mGSM.pl.Samsung Galaxy S22 Ultra przeszedł właśnie kolejny test - tym razem chodzi o test wytrzymałości.

Powiem więcej - przy przeglądaniu internetu, korzystaniu z YT czy aplikacji Star Walk 2 (atlas nieba 3D) urządzenie było zupełnie chłodne.. W codziennym użytkowaniu działa na minimalnych obrotach pozostająć zupełnie chłodnym, jednak w razie potrzeby może drastycznie przyspieszyć.. Interfejs, wydajność.. Ogniwo ma pojemność 4000 mAh, a smartfon wspiera ładowanie o mocy 25 W.. Szczegółowe informacje znajdziecie na materiale wideo poniżej.Galaxy S21, S21+ i S21 Ultra (oraz S21 FE) to jedyne nieskładane flagowce, które Samsung zaplanował na rok 2021.. Fotografia i wideo.. Podsumowanie, porównanie Galaxy S21 i Galaxy S21+, plusy i minusy.. Oczywiście odbywa się to kosztem kultury pracy oraz baterii.Tylny panel jest plastikowy i to widać z daleka.. PBKreviews zdecydował się również na rozebranie nowego smartfona firmy Samsung.. Zabezpieczenia, wyświetlacz.. Wytrzymałość szklanego panelu Gorilla Glass Victus + i aluminiowej ramy bocznej oceniono maksymalną liczbą punktów, jakie PBK przyznaje w tej kategorii, czyli 10/10.. Potrafi jedynie przełączać się z 120 Hz na 60 Hz w miejscach, gdzie pozwala to oszczędzać baterię.. Samsung Galaxy S22 otrzymał dobrą ocenę naprawialności.. Użytkownicy donoszą, że oprogramowanie ma z tym problem.już, żeby Samsung Galaxy S21+ był podejrzanie ciepły..

Smartfon dzielnie zniósł 13-krotne upuszczenie na betonową płytę pod różnymi kątami.Pierwsze testy wytrzymałości zapowiadają się obiecująco.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt