Test z lektury tajemniczy ogród brainly

Pobierz

U góry znajdziesz quiz tajemniczy ogród.. wg Filiptolarz.. dodany: 2015-02-25 11:14:37, przez: .Tajemniczy ogród - test znajomości lektury.. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści "Tajemniczy Ogród"?. Test wiedzy online z lektury szkolnej.Quiz z lektury "Tajemniczy ogród" Ania i Klaudia :) Autor: Unknown o 14:52.. Jak dobrze znasz lekturę "Tajemniczy Ogród"?. 12 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. 13 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. .. Jest to najlepsza lektura z moich szkolnych książek :* Polecam.. Tajemniczy Ogród - 10 pytań i odpowiedzi.. wg Marcusjankowiak.. Klasa 4 Polski lektury.. Wykres z etykietami.. quiz ten sprawdza czy znasz lekturę pod tytułem,,Tajemniczy Ogód ''.Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Test ze znajomości lektury "Tajemniczy Ogród" autorstwa Frances Hodgson Burnett.. Wyślij zgłoszenie .Test ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera:(" no i nie polecam bo z tajemniczego ogrodu dostałam ,3+, XD i tak nie polecam bo nawet jeżeli tysiące razy sprawdzi w lekturze to jak się odpowie poprawnie to moja mama mówi ,że maja to tajemniczy ogród jeżeli tego nie zrobisz na 45-45 to zabieram ci komurke na miesiąc..

Test z lektury ,,Tajemniczy ogród" Test.

fajny test pozdrawiam serdecznie.Zobacz 7 odpowiedzi na pytanie: Tajemniczy Ogród - 10 pytań i odpowiedzi.. Mary nazwała swój ogród tajemniczym.Tajemniczy ogród.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Test z lektury Tajemniczy ogród to przyjemny sposób na to, by sprawdzić swoją wiedzę dotyczącą powieści, przyswoić sobie lepiej i bardziej trwale szczegóły, które często mają zwyczaj po prostu umykać.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Udostępnij.. od Dorota1626 16.04.2020 Zaloguj się by dodać komentarz Odpowiedź .. Pobierz apkę Brainly Pobierz .Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ prosze o test z lektury kl 5 Tajemniczy OgródTest z lektury tajemniczy ogród jutro pomocy plis Dopytaj ; Obserwuj Zgłoś nadużycie!. werindaxd 5 lat temu.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.test z lektury.. Rozpoznasz postacie z Miraculous w filtrach?. Test wiedzy online z lektury szkolnej.. Gdzie wychowywała się Mary?. wg Filiptolarz.. i taka rozmowa więc nie polecam :( .Test wiedzy z książki ,,Tajemniczy ogród" .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Zawiera 11 pytań.. Czy rozpoznasz czarne charaktery Disneya w mase.Test - Seria pytań wielokrotnego wyboru.. Rozwiąż test!Test ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród autorstwa Frances Hodgson Burnett..

...Test z lektury Tajemniczy ogród.

Skomentuj.. Dzięki temu lepiej zapamiętamy nie tylko imiona postaci, ale również ich motywacje oraz wzajemnie łączące ich relacje.. Test z lektury Gieśki.Test z lektury "Syzyfowe Prace" - Test z lektury ,,Ten obcy" - Test z lektury "Karolcia" - Test z lektury ZACZAROWANA ZAGRODA - Test z lekturyTest ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród.. Tagi dla tego testu: nauka,lekturaJak dobrze znasz lekturę "Tajemniczy Ogród"?. Skomentuj.. Cieszyła się też na spotkanie z Dickiem.. wg Lenafularska.Tajemniczy ogród, nazwano tajemniczym, ponieważ po śmierci Pani Craven nikt, prócz Bena (początkowo) nie wchodził tam przez 10 lat, ponieważ klucz został zakopany.. Dopytaj ; Obserwuj Zgłoś nadużycie!. od Kampa2005 10.04.2017Frances Hodgson Burnett, "Tajemniczy ogród" - test z lektury na poziomie trudnym.. Jak brzmi tytuł książki w oryginale, tzn. w języku angielskim?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Rudzik pokazał drogę Mary Lennox i to ona otworzyła go po raz pierwszy, po upływie 10 lat i zadbała o niego.Test z lektury "Syzyfowe Prace" - Test z lektury ,,Ten obcy" - Test z lektury "Karolcia" - Test z lektury ZACZAROWANA ZAGRODA - Test z lektury .. Test z lektury "Tajemniczy ogród" Test.. Uporządkuj zdarzenia chronologicznie, dopisując odpowiednie cyfry w lewej kolumnie tabeli: .Witaj na stronie Quizz.pl..

Test z lektury Tajemniczy ogród klasa 5 Pobierz jpg.

Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Wybierz poprawną odpowiedź, aby kontynuować.Martha zaproponowała, że Dick mógłby kupić dla niej narzędzia ogrodnicze, tylko trzeba byłoby napisać do niego list.. Szukaj.. fajne to jest mam test z tego 2 pazdziernika i sie ucze po prostu super.. Opublikowano: 11 luty 2010 | Drukuj | E-mail | Odsłony: 189811.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. J.Polski Tajemniczy Ogród Kl.5a Teleturniej.. Jakie zwierzę wskazało Mary drogę do ogrodu?. Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka Netflix.Test lektury "Tajemniczy ogród" .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Zawiera 16 pytań.. Masz miejską czy wiejską osobowość?. Patixella 4 lata temu.. Tromba czy Marcin Dubiel?. Witam, potrzebuje, aby ktoś z Was ułozył dla mnie 10 pytań i 10 odpowiedzi na Nie, pytania mają dotyczyć lektury Tajemniczy ogród - Frances Hodgson Burnett .a) zgodę na odwiedzenie tajemniczego ogrodu b) dowolny kawałek ziemi, by posądzić na nim kwiaty c) zgodę na odwiedziny Marty 14) Colin nie wychodził z pokoju ponieważ: a) ojciec mu tego zabronił b) myślał, że niedługo umrze i nie chciał nikogo widzieć c) lekarz mu tego zabronił 15) Dick nazwał swojego liska: a) Orzeszek b .Tajemniczy ogród streszczenie szczegółowe, I Nikt nie został przy życiu Mary Lennox miała opinię najbardziej niesympatycznego, despotycznego i samolubnego dziecka, jakie kiedykolwiek widziano.Dziewczynka urodziła się w Indiach, gdzie jej ojciec pracował jako urzędnik administracji kolonialnej.Matka, znana w kręgach towarzyskich z urody, dbała wyłącznie o siebie i nigdy nie .Napisz wrażenia z lektury " Tajemniczy ogród "..

... tajemniczy ogród.

Rozdział 10.. Rozpoznasz postacie z Miraculous w filtrach?Tajemniczy ogród test Zobaczcie czy dobrze przeczytaliście lekturę!. Tajemniczy ogrud Znajdź słowo.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści Tajemniczy Ogród?. Zawiera nieodpowiednie treści?. 2011-06-02 20:26:17 Załóż nowy klubTest z lektury "Tajemniczy ogród" Test.. Udostępnij.. Quiz w Poczekalni.. Klasa 5 Polski.. Zapytała Marthę o tajemniczy płacz w domu, ale dziewczyna jej nie odpowiedziała.. Tromba czy Marcin Dubiel?. Mikołajek - dziecięcy bohaterowie opowiadań.. 2013-04-07 10:45:09 Praca klasowa z lektury pt." Tajemniczy Ogród " Pomocyy !.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt