Test z lektury ania z zielonego wzgórza trudny

Pobierz

bardzo szybki i ciekawy teścik mam nadzieje że w szkole pójdzie mi tak samo dobrze jak tu mam 10/10Jesteś tutaj: Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. POWODZENIA!. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika .Ania z Zielonego Wzgórza To jest test który pomoże wam sprawdzić wiadomości dotyczące książki sławnej pisarki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza".. Szukaj Grupy Zadania Przeglądaj Zaloguj się Załóż konto.. Rozpoznasz postacie z Miraculous w filtrach?Sprawdź, co zapamiętałeś z książki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza".. Jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley?. Opublikowano: 11 luty 2010 | Edward Karpiński | Drukuj | E-mail | Odsłony: 281785.a) Diana zatruła się nieświeżymi owocami b) Ania przez pomyłkę poczęstowała przyjaciółkę alkoholem c) pokłóciły się o Gilberta 18) Wynik egzaminów Ani do seminarium był a) gorszy od Gilberta b) lepszy od Gilberta c) taki sam 19) Podczas koncertu w hotelu Ania a) śpiewała b) grała na fortepianie c) recytowała» Strona główna » Język polski » Modernizm » Ania z Zielonego Wzgórza..

Kto jest autorem powieści: Ania Z zielonego Wzgórza?

Ten test dla tych co nieznaja książki jest trudny ;)Test zawiera 24 pytań.. W każdym zadaniu tylko jedna odpowiedź jest poprawna.. Z którym przedmiotem Ania radziła sobie najsłabiej?. Dodawaj wpisy.. a. rodzeństwem, b. sąsiadami, c. znajomymi, d. przyjaciółmi.. Ania z Zielonego Wzgórza.. Filmy.. Ludzie bezdomni .Test ze znajomosci lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" Proszę o odpowiedzi do tego testu z góry thx ^^ Ania z Zielonego Wzgórza - test ze znajomości lektury 1.. Więcej Dodał/a: Ola .. Wydarzenia rozgrywają się w ciągu: A. kilku miesięcy C. około pięciu lat B. dwóch lat D .Test ze znajomości lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" poleca 64 % 2813 głosów.. Ania z Zielonego Wzgórza - test znajomości lektury.. Kim byli dla siebie Maryla i Mateusz Cuthbert?. ZDUMIENIE PANI MAŁGORZATY LINDE Dworek pani Małgorzaty Linde stał w tym wła śnie miejscu, gdzie wielki go ściniec,cytaty z książki "Ania z Zielonego Wzgórza" katalog cytatów [+ dodaj cytat] Jutro jest zawsze czyste, nieskalane żadnym błędem. Lucy Maud Montgomery, Ania z Zielonego Wzgórza więcej.. 1415 osób to lubi .. Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.Test znajomości lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" 1.. Wydarzenia rozgrywają się w ciągu: A. kilku miesięcy C. około .Plik TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY pt Ania z Zielonego Wzgórza = z odpowiedziami.doc na koncie użytkownika poczta.anka • folder Ania z Zielonego Wzgórza • Data dodania: 4 maj 2012Lektura "Ania z Zielonego Wzgórza" - rozwiązanie zadania..

Miłego rozwiązywania!Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza".

Czy dasz radę przetrwać piekielnie trudny test z randomowych kategorii?. 2.Gatunek literacki Ania z Zielonego Wzgórza to powieść.. Rozwiąż test i sprawdź jak dobrze znasz fabułę książki.. Kartkówka sprawdzająca poziom wiedzy o lekturze "Ania z Zielonego Wzgórza" 1.Jak nazywają się rodzice Ani?. ''Ania Z Zielonego Wzgórza'' Sprawdź czy umiesz!. Akcja rozgrywa się w 1908 roku na kanadyjskiej wyspie Prince Edward.. 12) Dlaczego Ania nie mogła przyjaźnić się z Dianą?. Tagi dla tego testu: przygoda książka przyjaźń zabawa rodzina uczucieAnia z Zielonego Wzgórza | Inne lektury • streszczenie • opracowanie • bohaterowie • test.. Udostępnij.. Test z Ani z Zielonego wzgórza składa się z 18 pytań o różnym poziomie trudności.. Biografie (310) Dla dzieci (1153) Edukacja (821) Filmy i seriale .. Renesans » Barok » Oświecenie » Romantyzm » Pozytywizm » Młoda Polska » XX-lecie międzywojenne » Współczesność » Lektury szkolne .. Inne testy z kategorii.. Rozwiąż test!Zobacz quiz: Ania z Zielonego Wzgórza.. 2010-03-02 20:50:12; Macie jakies pytania do lektury " Ania z zielonego wzgórza " 2012-10-11 19:03:11; Jakie moga byc pytania na .TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY pt. "ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA" L. M. MONTGOMERY Uczniu, przeczytaj dokładnie test, zastanów się i odpowiedz na pytania.. Kto wyzwał Anię, by przeszła po szczycie dachu?.

Rozwiąż test!Ania z Zielonego wzgórza - Testy - Dojrzewamy.pl.

Lucy Maud Montgomery, "Ania z Zielonego Wzgórza" - test z lektury na poziomie trudnym.. Jak nazywała się ulubiona nauczycielka Ani?. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Milionerzy: Among Us!. Treść.. Powieść "Ania z Zielonego Wzgórza" ukazała się w roku: a) 1908 b) 1898 c) 1901 d) 1882a) Maryla umiera, a Ania opiekuje się Mateuszem, b) Mateusz umiera, a Ania wyjeżdża za granicę, c) Mateusz umiera, a Ania zostaje na Zielonym Wzgórzu.. 9473 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. .. Akcja powieści "Ania z Zielonego Wzgórza" toczy się: A. w Anglii C. w Kanadzie B. w Szkocji D. w Stanach Zjednoczonych.. Dodaj do ulubionych .Całą książkę można zakupić na virtualo.plebook EPUB i MOBI: "Ania z Zielonego Wzgórza" na Virtualo.pl Czy nadajesz się na MORSA?. Testy \ Język polski \ "Ania z Zielonego Wzgórza" Test: "Ania z Zielonego Wzgórza"Test z lektury ,,Ania z Zielonego Wzgórza" .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Test: Urodą (lub Jutrzenką) Ania Shirley nazwała kwiat: a) piwonii .. Życzę wam powodzenia!. (imiona i nazwisko) .Ania z Zielonego Wzgórza - test z lektury DRAFT.. Ania (Megan Follows) jest sierotą przygarniętą przez Mateusza (Richard Farnsworth) i Marylę Cuthbert (Colleen Dewhurst), którzy mylnie spodziewają się, iż jest ona chłopcem potrzebnym do pracy na farmieAnia z Zielonego Wzgórza - test ze znajomości lektury..

Ania z Zielonego Wzgórza - test z lektury DRAFT.

a) ponieważ przez Anię Diana spadła z drzewa, b) bo Ania upiła Dianę, c) dziewczynki pokłóciły się o Gilberta.Ania z Zielonego Wzgórza quiz wiedzy o rudowłosej bohaterce książki Lucy Maud Montgomery.. answer choices,, Ania z Zielonego Wzgórza '' 2010-01-10 18:08:28; Ania z Zielonego Wzgórza (Pytania) 2011-04-18 16:48:01; czy ktoś chce odpowiedzi na pytania z lektury ania z zielonego wzgórza lub innej lektury z 5 kl?. a) wydarzenie autentyczne b) fikcja literacka c) osobiste notatki autorki 3.ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA Tytuł oryginału "Anne of Green Gables" Tłumaczyła z j ęzyka angielskiego R. Bernsteinowa .. Lew, czaro.. Obserwuj autorów.. Rozwiąż test!Ania z Zielonego Wzgórza to powieść kanadyjskiej pisarki Lucy Maud Montgomery.. Akcja powieści "Ania z Zielonego Wzgórza" toczy się: A. w Anglii C. w Kanadzie B. w Szkocji D. w Stanach Zjednoczonych 2.. Akcja trwa długo (6 lat), występuje wielu bohaterów, narrator jest wszechwiedzący, a przede wszystkim - jest wiele wątków (np. wątek przyjaźni Ani z Dianą, znajomości z Gilbertem, nauki Ani w szkole, domowego życia Ani z Marylą i Mateuszem).Film oparty na klasycznej powieści L.M.. Jaka jest geneza utworu?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt