Napisz krótki dialog na temat

Pobierz

Masz wieczór na doprowadzenie pokoju do ładu albo będziesz miał szlaban na tv, internet i wieczorne wyjścia przez tydzień - skoro, tak stawiasz sprawę, to już się zabieram1.. tylko muszę zapytać się rodziców.. -Cześć.. Nikii794 Córa / mama/Tata -Mamo dziś jak widzę królewska uczta jest ?. -prawdziwa księżniczka.. Proszę wymyślcie coś!. - Mam pewna propozycje, czy nie pojechałabyś ze mną na wycieczkę rowerowa jutro w południe?. -Jeszcze nie wiem ale marzę o szkole przetrwania.Napisz krótki dialog na temat wymyślonej codziennej sytuacji w którym użyjesz jednego z powyższych związków wyrazowych: Królewskie obiady , królewska uczta , prawdziwa księżniczka , mieszkać w pałacu , ale kareta!. Please na jutro :C.Zadanie: napisz krótki dialog na dowolny temat wykorzystaj w nim Rozwiązanie:cześć wam wy jesteście podobne jak dwie krople wody dosłownie cześć no niestety trudno nas rozróżnić, ale to ma swą drugą stronę medalu jak coś przeskrobiemy nie dostaniemy żadnej kary bo nikt nas nie rozpoznaje to super też bym tak chciała chodźmy dziewczyny coś ugotować no coś ty, nie .napisz krótki dialog na temat wymyślonej codziennej sytuacji w którym użujesz jednego z powyższych związków wyrazowych te wyrazy to królewskie obiady,królewska uczta,prwdziwa księżniczka,mieszkać w pałacu, ale ekstra!napisz krótki dialog na temat wymyślonej codziennej sytuacji ,w którym użyjesz jednego z podanych związków wyrazowych;królewskie obiady,królewska uczta ,prawdziwa księżniczka,mieszkać w pałacu,ale kareta .- może i jest, ale jeśli się nie zabierzesz za sprzątanie, to poczujesz, co to egipskie plagi..

Pamiętaj, że dialog jest jednym z elementów fabuły.

-Co ty mówisz?. -mieszkać w pałacu.. - Bardzo chętnie!. Ma się bardzo dobrze.. Napisz rozprawkę na dowolny temat 2021-02-01 10:56:52 Dialog ze znajomym na dowolny temat 2012-04-20 17:42:13 Napisz ulotkę na dowolny temat 2011-03-29 17:35:07Ułóż jakiś krótki dialog-J.Polski.. -Gdzie byłeś podczas wakacji?. Sorki nie beda znowpisac bo jak pisąłam koniec to mi wszystko usunelo ale mozesz napisac o .Napisz krótki dialog na temat wymyślonej codziennej sytuacji, w którym użyjesz jednego z poniższych związków wyrazowych -królewski obiady -królewska uczta -prawdziwa księżniczka -mieszkać w pałacu -ale kareta krótko i jak najszypciej.. -O witaj Kasiu!. -dobrze , pa!Napisz dialog miedzy wnuczkiem a dziadkiem o opisanych wydarzeniach w legendzie o hejnale z góry dziękuję +0 pkt.. - oczywiście , to zadzwoń do mnie wieczorem.. królewskie obiady, królewska uczta, prawdziwa księżniczka, mieszkać w pałacu, ale kareta.. 2010-11-22 14:58:35; Jak potoczyly sie dalsze losy zenka wojcika napisz opowiadanie mozesz zastosowac krotki dialog 2016-03-13 12:17:36; Ułoz krotki dialog miedzy dwoma wybranymi zjawiskami.. -Gdzie był ten pałac ?Szkoła podstawowa » Język polski.. Co robisz na wakacje?. -królewska uczta.-Cześć Emma!. Dodaj do ulubionych Drukuj.. Nadaj charakterystyczne cechy sposobom mówienia postaci.. Odpowiedź Guest -Cześć tato -Powiedziała księżniczka Jadwiga wstając z łóżka) -Witaj Córciu - Odpowiedział.Napisz krótki dialog , reszta w opsie..

Staraj się, aby dialog wnosił coś do całości tekstu.

Odpowiedź Guest.. Chodź trochę chorował w lutym.. Dom, szkoła.. -To dobrze.. -Dla prawdziwej księżniczki wszystko .. Dawno żeśmy się nie widziały.. -Mieszkałem w pałacu.. 2011-09-24 16:53:06Napisz krótki dialog na temat wemyslonej codziennej sytuacji w którym użyjesz powyższych związków wyrazowych królewskie obiady królewska uczta prawdziwa księżniczka mieszkać w pałacu Odpowiedź Guest -Cześć.. 1 answer .. Na kartce A4 napisz charakterystykę porównawczą Stasia i Nel głównych bohaterów "w pustyni i w puszczy".. było by bardzo milo.. -Nie kłamię pojechałem tam z rodzicami.. Napisz rozprawkę na temat "Nie masz pteraz prawdziwej miłosci na świecie" minimum 200 słów w argumentach odwołaj się do literatury i swoich dościadcze .Napisz krótki dialog na temat wymyślonej codziennej sytuacji,w którym użyjesz jednego z powyższych związków wyrazowych.. Nie naśladuj mowy potocznej i rzeczywistej rozmowy.. Co u ciebie?. -Tato kupiłeś nowy samochód ?Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Mam polecenie z pracy domowej " Napisz krutki dialog na temat wymyslonej codziennej sytuacji , w którym uzyjesz jednego słowa z podanych : Królewskie obiady , królewska uczta , prawdziwa księżniczka , mieszkać w pałacu , ale kareta !Krotki dialog.. 2010-02-25 18:43:06; napisz opowiadanie o duchach..

koniecznie zastosuj krotki dialog z duchem, i mowę NIEZALEŻNĄ.

Autor: ~dawideeeeeeek Dodano: 10.3.2014 (18:33) napisz krótki dialog na temat wymyślonej codziennej sytuacji, w którym użyjesz jednego z podanych wyrażów.. -No wiesz.To co zwykle.. -Doskonale cię rozumiem.. pls na dzisiaj!. Zadbaj o to, żeby dialog był integralną częścią tekstu, był spójny z nim i naturalnie z niego wynikał.. Napisz krótki dialog na temat wymyślonej codziennej sytuacji, w którym użyjesz jednego z związków wyrazowych, związki wyrazowe : królewskie obiady, królewska uczta, prawdziwa księżniczka, mieszkać w pałacu, ale kareta!. Treść zadania.. Odpowiedz..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt