Sprawdzian z treści opowieść wigilijna

Pobierz

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. A)_ 1.W jakim mieście toczy się akcja?. Drugi duch zaprowadził Scrooge`a" a) Do domu siostrzenca i domy pomocnika Boba b) Na grób Scrooge c) Do domu Marlea i siostrzenca d) Pokazał mu własne dzieciństwo 2.Opowieść Wigilijną, jednak Charles to po polsku Karol, więc myślę, że autor testu wiedział co piszę ;) Lecz to prawda - Charles to nie polskie imię, tak samo jak Dickens nie jest Polakiem.. Dobry pomysł na powtórkę przed sprawdzianem czy egzaminem ósmoklasisty.Opowieść wigilijna Dickens Karol - nie dotarłeś do treści utworu?. Na naszej stronie przeczytasz go w całości.. Skomentuj.. To nie ulegało wątpliwości.. Udostępnij.. Kto jest głównym bohaterem utworu?. Najbardziej znanym jego utworem jest Klub Pickwicka, książka".. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Od czego zaczął świętowanie Ebenezer Scrooge?. PIERWSZA TO PYTANIA NA, KTÓRE POWINIENEŚ UDZIELIĆ ODPOWIEDZI.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .Poniżej znajduje się test z Opowieści wigilijnej, Charlesa Dickensa..

Dickensa Opowieść wigilijna.

Uzupełnij ofertę reklamującej się firmy - wypisz potrawy wymienione w Opowieści wigilijnej.. Przyjdź przygotowany na lekcję polskiego!. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Test z lektury "Opowieść wigilijna" (Charles Dickens).. Świadectwo zgonu podpisali: ksiądz, urzędnik, grabarz i właściciel zakładu pogrzebowego.. Szukaj.. Test ze znajomości lektury Karola Dickensa pt. jeszcze raz dziękuję Odpowiedz Cinek0002 2020-12-28 14:37:52 +12 @anonim78: Miałem tak samo, dlatego sam wrzuciłem ;D OdpowiedzCharles Dickens: Opowieść wigilijna Rozdział l Duch Marleya Zaczęło się od tego, Ŝe Marley umarł.. 9.U kogo Scrooge zjadł świąteczny obiad?Test Szatan z siódmej klasy - Kornel Makuszyński 1 Test W 80 dni dookoła świata - Juliusz Verne 2 Test Zdążyć przed Panem Bogiem - Hanna Krall 1 Test Kamienie na szaniec - Aleksander Kamiński 4 Test Pan Tadeusz - Adam Mickiewicz 5 Test Opowieść wigilijna - Karol Dickens 3 Test Antygona - Sofokles 3Strona 4 z 36 OPOP-Q00-1904 Przeczytaj tekst i wykonaj zadania.. Powstała około 1843 r. Wydarzenia mają miejsce w Londynie w domu kupca Ebenezera Scrooge'a i w jego kantorze, w wigilię Świąt Bożego Narodzenia, w XIX wieku.. Należy do cyklu tzw. opowieści bożonarodzeniowych.. Klasówka - pomagamy w sprawdzianach - wiarygodne testy powtórkowe i streszczenia.. Zwłaszcza naSerwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies..

Zawiera nieodpowiednie treści?

Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:test sprawdzający wiedzę z lektury ,,Opowieść Wigilijna'' - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraGeneza utworu i gatunek.. 7.Co obiecywał Scrooge trzem duchom?. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.Wydanie Opowieści wigilijnej kompletne bez skrótów i cięć w treści.. PRACA KLASOWA SKŁADA SIĘ Z DWÓCH CZĘŚCI.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Marceloli 4 lata temu.. Rozwiąż test!Test wiedzy z lektury Opowieść wigilijna, Charles Dickens.. DRUGA TO ZREDAGOWANIE DŁUŻSZEGO WYPRACOWANIA ZGODNIE Z PODANĄ FORMĄ.. Można się lekko do tego przyczepić ;).Lektury Opowieść wigilijna / Opowieść wigilijna - streszczenie i test.. CZĘŚĆ PIERWSZA ODPOWIEDZ NA PYTANIA: 1.. 6.Do kogo zaprowadził Scrooge'a?. niezwykłe właściwości:.dziękuję za dodanie tego filmu.. Test składa się z 15 pytań.. Jak nazywał się zmarły wspólnik Scrooge'a?. 22 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Scrooge, wspólnik Marleya, takŜe je podpisał, a jego nazwisko było cenione, cokolwiek by podpisał.. Wyślij zgłoszenie.. Nie było łatwe.Praca klasowa dotycząca lektury Ch.. szukałam wszędzie wersji z 2009 roku ale nigdzie nie mogłam znaleźć..

Opowieść wigilijna Zawiera 18 pytań.

Test z lektury Opowieść wigilijna autorstwa Charlesa Dickensa.. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!Plik pytania z kartkówki Opowieść Wigilijna.doc na koncie użytkownika tomekwator1997 • folder Lektury Szkolne • Data dodania: 14 paź 2011Opowieść wigilijna • Testy i opracowania lektur • pliki użytkownika fretkafredziu przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Leksykon lektur Dickens Charles John Huffman.pdf, Ebenezer Scrooge.jpgZgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Test składa się z 12 pytań.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Co wiesz o życiu autora Opowieści wigilijnej?. 2.Kim był główny bohater?. Jaki świąteczny prezent Scrooge wysłał Cratchitom?. Skomentuj.. Co stanowiło najwyższą wartość w życiu Scrooge'a?. Angielskim pisarzem żyjącym w latach .. .Odpowiedz na pytania: "Opowieść Wigilijna"!. poleca 85 % .. 83% Opis przeżyć wewnętrznych-przed sprawdzianem z matematyki; .. test > Opowieść wigilijna - streszczenie i test.. Wypisz niezwykłe właściwości pochodni zgodnie z treścią Opowieści wigilijnej.. 5.Jak się nazywał drugi duch?. Warto więc przypomnieć sobie jej najważniejsze treści.. GENEZA: Opowieść wigilijna to najbardziej znany utwór Karola Dickensa..

"Opowieść wigilijna" - test trudny.

Na stronie używamy cookies.. Przybyło mu lat, był teraz młodym mężczyzną w kwiecie wieku.Wybierz test z rozdziału Opowieść wigilijna - streszczenie i test lub podrozdziałów podręcznika Lektury dla Klasa I Gimnazjum.Test sprawdzający znajomość treści lektury - "Opowieść wigilijna" Karola DickensaTest sprawdzający znajomość treści lektury - "Opowieść wigilijna" Karola Dickensa.. Pytanie 1 /10.. 2 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Wanisz 3 lata temu.. UWAGA!. Przerwij test.. Rozwiąż test!192 Opowieść wigilijna - Karol Dickens 3 Test jednokrotnego wyboru Zaznacz jedną prawidłową odpowiedź na każde pytanie.. Sprawdź, ile pamiętasz z tej powieści!. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - "pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach.Książka zawiera pełen tekst lektury.Opowieść wigilijna.. Quizy Os. .. "Opowieść Wigilijna" test z lektury.. Udostępnij.. 2 Obserwuj autora Zobacz profil Zobacz podobne quizy: #opowiesc # .Jak dobrze znasz treść lektury "Opowieść Wigilijna".. Treścią opowieści jest przygoda głównego bohatera, Ebenezera Scrooge'a .Publiczna Szkoła Podstawowa w Łopienniku Nadrzecznym tel/fax (82) 577-33-17 +48 796 737 977 email: napisać list z lektury lektura ,, Opowieść Wigilijna '' 2008-12-01 18:04:30 Czego można się nauczyć z lektury " Opowieść wigilijna " 2012-12-16 14:26:47 Załóż nowy klubOpowieść wigilijna 17 "Jest taki dzień, bardzo ciepły, Święta Bożego Narodzenia choć grudniowy"3 17.. POWODZENIA.. Charles Dickens OPOWIEŚĆ WIGILIJNA Scrooge znowu zobaczył siebie.. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.. Co pokazał Ebenezerowi Duch Przyszłych Wigilii?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt