Hobbit sprawdzian pytania otwarte

Pobierz

Podaj swoje imię:~| Hobbit, czyli tam i z powrotem |~ test dotyczący lektury szkolnej i zarazem pierwszej powieści J.R.R.. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.Kartkówki z lektury umieszczane na moim blogu mają za zadanie jedynie sprawdzić znajomość lektury.. Jesli chcesz usunac testy, ktore opublikowales (lub testy, ktore uwazasz za niewlasciwe), skontaktuj sie z nami.Test zawiera 30 pytan.Tumnusa.. Pierwszą część sprawdzianu stanowi arkusz załączony poniżej.. wg Nataliabangtan.Gotowe rozwiązania do sprawdzianów dla klas 3,4,5,6,7,8.. Jakie były imiona wszystkich krasnoludów z kompani Thorina?. 1.Z jakiej rodziny pochodził tytułowy hobbit?. proszę o szybką odpowiedz na pytania z lektury hobbit tam i z powrotem j pkt za odpowiedzi na 19 pytań pytania są z gry wyprawa po skarb 1.Dlaczego podczas bitwy Pięciu Armii panowały ciemności?. sprawdzian z języka .Postaw na testy w chmurze.. Wszystkie przedmioty i wszystkie wydawnictwa.. Rozwiązanie.. Mistrzowskie pytania - HobbitKoło fortuny.Hobbit, czyli tam i z powrotem to powieść fantasy napisana przez J.R.R.. 2.Kiedy i dlaczego umarł Thorin?. Książka bardzo szybko zyskała sobie spore grono fanów, a .TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. c) karczmie Głodny Wilk.. Dopisz postaci, które wypowiadają cytowane słowa: (3p.).

... sprawdzian z lalki pytania otwarte.pdf.

Stwórz quiz lub test internetowy w kilka minut.. - Bo światło przysłaniała chmara nietoperzy, Kiedy i dlaczego umarł Thorin?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Klasa 6PolskiHobbit.. Jak Papkin nazywał swoją szpadę?. W jaki sposób zginął smok Smaug?. Udostępnij.. Sprawdziany szkolne oraz klasówki.#lektury.Sprawdzian z lektury hobbit czyli tam i z powrotem to czesty temat wpisow na blogach w portalu pinger.pl.. Całość prześlij na maila.. Bibo Baggins to był Baggins, ale miał w sobie krew Tuków (Tooków) 2.Kto namówił go do wyprawy?. Test jest króciutki i prosty.. Rozwiąż test!Dualin.. Lektury 6 lat temu.. Skomentuj.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Odpowiedz na pytania, a .. Bilbo spotkał się z członkami wyprawy w dzień wyruszenia w stronę Samotnej Góry w: a) gospodzie Pod Zielonym Smokiem.. Tolkiena.. Hobbit - cechy fantasy.. Czy rozpoznasz, z której lektury szkolnej pocho.. Tylko prawdziwy fan ,,Hobbita .Test z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem" (J.R.R.. Drugą - wypracowanie na jeden z podanych dalej tematów.. 3 pytania do lektury ,,Katarynka'' Lektura ,,Katarynka'' Odowiedz na pytania: A) W. jakich okolicznosciach dziewczynka stracila wzrok B) Gdzie lubila spedzac wolny czas C) Jakie byly jej ulubione zajecia i zabawy CHODZI O.. Odpowiedz poprawna: a) - czytaj wyjasnienie..

Dla fanów Hobbita.Hobbit - pytania otwarte -.

Dodaj do ulubionych.Test z lektury ,,Ten obcy" Połącz w pary.. Tumnus po zaproszeniu Łucji na herbatę wyznaje jej, że Narnią rządzi zła Królowa, która rzuciła na krainę czar.. przez który w krainie panuje wieczna zima.. b) barze Pod Zdechłym Szczurem.. Jeśli czytaliście Hobbita to nie będziecie mieć z tym testem żadnego problem!. najlepszy test .. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Proponuję zatem, aby uczniowie nie notowali pytań, tylko od razu same odpowiedzi.. Dla fanów Hobbita.Przeczytałeś już lekturę.. a) Dyndalskiemu b) Perełce c) Papkinowi d) Klarze 15.. Test składa się z 12 pytań.. Pytanie 7.. Zadajac pytania mozna dowiedziec sie co jest istotne dla klienta, poznac jego sposob dzialania, potrzeby, wartosci, nastawienie czy watpliwosci.Wlasciwa[LINK] Hobbit Test Sprawdzajacy Znajomosc Lektury Zobacz 6 odpowiedzi na zadanie: Pytania z lektury ,,Hobbit'' J.R.R TolkienaTest jest krociutki i prosty.. Tolkien).. Opowiada historię małego podróżnika Bilbo Baginsa, który wyruszając na wyprawę w towarzystwie krasnoludów odkrywa mroczne sekrety śródziemia i nieznane mu dotąd krainy.. sprawdzian z języka polskiego po 4 klasie.pdf.. Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem, które mogą Ci się przydać do powtórki..

U góry znajdziesz quiz hobbit.

Przedstawione poniżej arkusze testu są oparte na całości cyklu zajęć tolkienowskich.. Zamieszczona w arkuszu punktacja dotyczy jedynie testu.Plik kartkówki z matematyki klasa 3 do wydrukowania.pdf na koncie użytkownika fyasirfuadi • Data dodania: 18 lip 2020 .. sprawdzian z lektury hobbit czyli tam iz powrotem.pdf.. Ulubione kolory stroju każdego hobbita to: zielony i żółty.Test zawiera 30 pytań.. Postaw na nowoczesne technologie i sprawdź korzyści, jakie dają one w porównaniu z oprogramowaniem instalowanym na komputerze.. Przeczytaj z uwagą tekst, a następnie odpowiedz na postawione pytania.. Jaka była rola Bilba w wyprawie?. Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.. Pytanie 6.. Nigdy nie wymagałam pełnych zdań (oczywiście tylko w przypadku tej formy sprawdzianu ), dlatego podaję krótkie odpowiedzi.Test z lektury - Hobit.. Prościutki :) Tagi dla tego testu: lektury hobbit tolkien lektura testPlik pytania z kartkówki Hobbita.doc na koncie użytkownika tomekwator1997 • folder Lektury Szkolne • Data dodania: 14 paź 2011Wolę pytania z suchymi faktami.. d) szynku Pijany Pajac.. Komu Cześnik dyktował sfałszowany list Klary do Wacława?. Gandalf+krasnoludy 3.Dokąd i po co zmierzał hobbit?. Lektury 6 lat temu.. Krasnoludowie wynajęli go jako czternastego towarzysza wyprawy, wykwalifikowanego .Test zawiera 30 pytań..

sprawdzian z kuchni różnych narodów.pdf.

Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.. Na niektóre nie jestem w stanie rzetelnie odpowiedzieć, ale spróbuję.. Poznaj zalety aplikacji w chmurze.Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in D:\HostingSpaces\slawekgdynia esty.gdynianka.pl\wwwroot\system\ip.php on line 12 Program do tworzenia Testów Online 2021 Testy.gdynianka.plszczegolach zycia zarowno p. Tomasza, jak i przezyciach dziewczynki.. Sprawdź, co wiesz o perypetiach Bilba Bagginsa i jego wesołej krasnoludzkiej kompanii!. SPRAWDZIAN WIADOMOŚCI Z LEKTURY "HOBBIT, CZYLI TAM I Z POWROTEM".. Według opisu autora hobbici to stworzenia o niskim wzroście.. mniejsi od krasnoludów ale więksi od liliputów.. 311 Obserwuj autora.. Prawidłową odpowiedź zaznacz, stosując wyróżnienie kolorem.. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 3 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 1 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 2 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 3 "W pamiętniku Zofii Bobrówny" "W pustyni i w puszczy" - test 1 "W pustyni i w puszczy" - test 2 "W pustyni i w puszczy" - test 3Zemsta Aleksandra Fredry — test z lektury 14.. Gdybyś miał problem, kontaktuj się na Messengerze.Witaj na stronie Quizz.pl.. Wybierz program do tworzenia testów online działający w chmurze.. Thorin, Dualin, Balin, Bifur, Bofur, Bombur, Dori, Nori, Fili, Kili, Gimli, Oin, Ori, Gloin.Odpowiedz poprawna: d) - czytaj wyjasnienie.. Przedstawione ponizej arkusze testu sa oparte na calosci cyklu zajec tolkienowskich.X.. 3.Przed tobą test jednokrotnego wyboru.. a) Mocium panie… "wziąć w sposobie"…\Pytania z lektury ,,Hobbit'' J.R.R Tolkiena.. 347 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Dlaczego podczas wojny Pięciu Armii panowała ciemność?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt