Test wiedzy z książki chłopcy z placu broni

Pobierz

b) Gereb.Chłopcy z Placu Broni - quiz.. Zapraszamy do sprawdzenia swej wiedzy w quizie o Erneście Nemeczku i jego szkolnych kolegach.. 2) Nowym przewodniczacym chlopcow z Placu Broni zostal a) Boka.. Chłopcy z Placu Broni to powieść pisarza Ferenca Molnára, którą pamiętają jako lekturę szkolną również Wasi rodzice.. Test składa się z 12 pytań.test z lektury "chłopcy z placu broni" ferenca molnára składa się z 23 pytań, na które odpowiedź powinien znać każdy, kto przeczytał książkę.test z lektury "chłopcy z placu broni" ferenca molnara dla klasy 4 szkoły podstawowej.1) nemeczek widział jak 2) nowym przewodniczącym chłopców z placu broni został 3) co gereb obiecał słowakowi za …Test z wiedzy o chłopcach z placu broni | Fun Quiz - Quizizz.. Miejscem akcji jest miasto, prawdopodobnie Budapeszt - stolica Węgier.Chłopcy z placu broni test znajomości lektury Rozwiąż quiz Eduelo i sprawdź swoją wiedzę ze szkoły.Test z lektury ''Chłopcy z Placu Broni'' Ferenca Molnara dla klasy 4 szkoły podstawowej.Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" (Ferenc Molnar).. Uczniowie gorączkowo przygotowywali .Chłopcy z Placu Broni - opracowanie lektury.. 15.Plik Testy z lektury z odpowiedziami Chlopcy z Placu broni.doc na koncie uzytkownika roza05 folder Chlopcy z Placu Broni Data dodania: 28 mar 2015 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu Chłopcy z Placu Broni - test nowa era Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" Ferenca Molnara dla klasy 4 szkoły podstawowej.Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" (Ferenc Molnar)..

Test z wiedzy o chłopcach z placu broni.

Zapraszamy również do drugiego Quizu z tej lektury Chłopcy z Placu Broni.. Rozwiąż test Powiązane z testem z Chłopców z Placu BroniChłopcy z Placu Broni.. Jak miał na imię Nemeczek?. Zawiera wszystkie powyższe pytania.. Część 1. .. Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. Większość uczniów z niecierpliwością wpatrywała się we wskazówkę zegara na wieży kościelnej, która wyznaczała koniec zajęć.. Zapraszamy również do drugiego Quizu z tej lektury Chłopcy z Placu Broni.. Chłopcy z Placu Broni - pytania z lekturyLista pytań dotyczących lektury Chłopcy z Placu Broni.. Biografie (310) Dla dzieci (1153) Edukacja (821) Filmy i .. Chłopcy z Placu Broni Książka, która jest lekturą klasy 5. c) jeden z Pastorów zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Inne testy z kategorii.. Rzeczowniki .Test znajomości lektury Chłopcy z Placu Broni Test.. nemeczek stanal w walce z feri acz.Nemeczek powalił feriego według wszelkich prawidel sztuki zapasniczej ponoszac konsekwencje.Koledzy chlopka oglaszali zwyciestwo ale nemeczek nie byl szczesliwy .Sprawdzian - Chlopcy z Placu Broni"!. Krzyżówka,,Chłopcy z Placu Broni`` Krzyżówka.Temat: Utrwalamy wiadomości z lektury "Chłopcy z Placu Broni" W celu sprawdzenia swoich wiadomości z lektury, rozwiążcie poniższy test..

Podaj swoje imię:Quiz wiedzy z lektury "Chłopcy z Placu Broni".

Kto został wybrany przewodniczącym Chłopców z Placu Broni?. Należy do klasyki literatury dzieci i młodzieży.Quiz wiedzy z lektury "Chłopcy z Placu Broni".. "Chłopcy z placu broni" to ciesząca się światową sławą węgierska powieść.. Test będzie łatwy , ale i także trudny .. » Strona główna » Język polski » Modernizm » Chłopcy z Placu Broni.. Kto był szeregowcem w Związku Kitowców?. Poznajemy losy chłopców od momentu zabrania kulek Nemeczkowi przez Pastorów aż do bitwy o plac i śmierć Nemeczka.. a) NemeczekChłopcy z Placu Broni - Przetestuj swoją wiedzę - Quizy, testy online.. Akcja toczy się w ciągu kilku wiosennych, marcowych dni pod koniec XIX wieku - prawdopodobnie w 1889 roku.. pytanie 1 z 20.Akcja książki toczy się w Budapeszcie w roku 1899, w środowisku samych chłopców.. test dodany 12 lat temu przez paulina1122.. 2021-12-21 20:15:48; 4 cechy przypowieści o pannach roztropnych i nierozsądnych 2021-12-15 20:06:32klasa 5 test z lektury "chłopcy z placu broni" Jak wyglądał ten test a może jest w internecie ?. Był ciepły marcowy dzień.. d) Gereb zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Sprawdź się!. Jeden z najmniejszych uczniów w całej klasie, Nemeczek, przekazuje Boki, który jest jego kolegą z klasy, zwitek papieru, na którym zapisane są szczegółowe informacje dotyczące spotkania wszystkich na Placu Broni.Opisz jedno wydarzenie z lektury Chłopcy z placu broni (najlepiej o smierci nemeczka minimum 1 strona) PLIS na jutro!.

Chłopcy z placu broni Odkryj karty.

Odpowiedź.. 1) Nemeczek widział jak a) dozorca - Słowak zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Sprawdź się!. 2) Nowym przewodniczącym chłopców z Placu Broni został a) Boka.. b) Feri Acz zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Chłopcy z Placu Broni - test znajomości lekturyTest znajomości lektury Chłopców z Placu Broni.. Tagi dla tego testu: test będzie ciekawy , a odpowiedzi zabawne.. Wykonane zadanie proszę przesłać na adres: do 05.06.2020 r. Test wiedzy z lektury "Chłopcy z placu broni" 1.. Rozwiąż test Chłopcy z Placu Broni - Informacje Gatunek Powieść Epoka Modernizm Autor Ferenc Molnár Powiązane z testem Chłopcy z Placu Broni - charakterystyka bohaterów Testy: Lektury szkolne Statystyka testuTest z lektury "Chłopcy z Placu Broni" (Ferenc Molnar).. Chłopcy z Placu Broni - mapka Rysunek z opisami.. 57 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. wiedza o lekturze.Pytania testowe maja za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z okreslonej dziedziny, albo po prostu troche rozrywki przy wypelnianiu ankiety online.Publikacja zawiera testy ze znajomosci lektury "W pustyni iQuizz.pl.. Powiem tyle : Miłej zabawy !. ZAPISZ SIĘ!. Trwa ładowanie danych.Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" Ferenca Molnára składa się z 23 pytań, na które odpowiedź powinien znać każdy, kto przeczytał książkę..

dawcio0987.Podaj kary i nagrody chłopców z placu broni i czerwonych koszul.

"Chłopcy z Placu Broni" - test Teleturniej.. Test z lektury ''Chłopcy z Placu Broni'' Ferenca Molnara dla klasy 4 szkoły podstawowej.Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" Ferenca Molnára składa się z 23 pytań, na które odpowiedź powinien znać każdy, kto przeczytał książkę.. wg Agniksiazak.. Test składa się z 12 pytań.. ale ten przez nauczyciela testStreszczenie rozdziału: Zbiórka chłopców z Placu Broni, Nemeczek opowiada o napadzie dokonanym przez chłopców z czerwonych koszul.. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.Chłopcy z placu broni - test .. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.» Strona główna » Język polski » Modernizm » Chłopcy z Placu Broni.. pytanie 1 z 20.Uciekając przed czerwonymi koszulami w Ogrodzie Botanicznych chłopcy z Placu Broni schronili się w: a) stróżówce b) łodzi c) oranżerii d) ruinach zamku RozwiązanieTest z lektury "CHŁOPCY Z PLACU BRONI".. wg Mpazdalska..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt