Charakterystyka postaci niki z felix net i nika

Pobierz

Caban - czarny, długowłosy terier rosyjski Felixa, zaprzyjaźniony z całą rodziną i tytułowymi przyjaciółmi.. prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie i przyjaźni się z Felixem Polonem i Netem Bieleckim, razem .Charakterystyka zewnętrzna.. Po wejściu na danego bohatera możesz dodać do niego opis.Paweł Mickiewicz (ojciec Niki) - niewiele wiadomo o jego przeszłości.. Zmarł, kiedy Nika nie miała już matki.. Net korzysta z pomocy Manfreda przy wielu okazjach.któremu pomaga Nika, wykorzystując swoją niezwykłą zdolność.. Charakterystyki do bohatera są wyświetlane od tych, które mają najwięcej plusów.. Przedstawienie postaci (13 lat, syn ekonomistki pracującej w banku oraz konstruktora wynalazcy, wraz z rodzicami mieszka w dużym domu na przedmieściach Warszawy, uczeń Gimnazjum im.. 2009-05-31 13:23:27Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test z lektury.. Litery.Felix, Net i Nika oraz Orbitalny Spisek (2008) Felix westchnął i przełączył na telewizję.. Jest chłopakiem Niki.Net Bielecki to jeden z głównych bohaterów serii "Felix, Net i Nika".. Nika Mickiewicz - trzynastoletnia koleżanka Felixa i Nika, chodzi z chłopakami do tej samej klasy.. Razem z Felixem próbują połączyć swoje siły, by stworzyć inteligentne roboty.. Jeden z jego komputerów, Manfred, widzi, słyszy i rozmawia z ludźmi.. Ojciec Neta jest informatykiem..

Kliknij na nazwisko postaci aby zobaczyć o niej informacje.

heylisa .. nika_1991 • 9 miesięcy temu.. Nika ukrywała jego śmierć, mówiąc, że pije i jest akwizytorem.. Net jest wysoki, chudy, ma gęste ciemnoblond włosy.. Mieszka w półtorapokojowym mieszkaniu[2] na trzecim piętrzestarej kamienicy na Pradze.. Wiktor - Kolega z klasy Felixa, Neta i Niki.. Mieszka na ostatnim piętrze dwudziestopiętrowego apartamentowca w Warszawie.. Urodziła się w lipcu lub sierpniu 1992 w Warszawie.. Wysoki, chudy chłopiec o błękitnych oczach.. Net nie jest jego prawdziwym imieniem - sam sobie takie wymyślił, bowiem jego własne mu się nie podobało.. Bohaterowie Główni: Felix Polon, Net Bielecki, Nika Mickiewicz Przedsta- wienie postaci Nika Mickiewicz Felix Polon Net Bielecki trzynastolatka, sierota, mieszkała w małym mieszkaniu w starej kamienicy, uczennica Gimnazjum imienia Stefana Kuszmińskiego w WarszawieGłównych bohaterów powieści - Felixa, Neta i Nikę - poznajemy w ich pierwszym dniu w nowej szkole - gimnazjum imienia profesora Stefana Kuszmińskiego.Felix Polon - trzynastoletni, szczupły, jasnowłosy chłopiec o piwnych oczach..

Jego tata jest wynalaz...Uczniowie gimnazjum - charakterystyka • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.

Jego pasją jest konstruowanie robotów; od dziecka marzy o stworzeniu robota uniwersalnego.. Jest dyslektykiem i dysgrafikiem.Felix, Net i Nika odnajdują ją na skraju skalnej półki na najwyższym piętrze wieży wieńczącej Pałac, smutną i zmęczoną.. Chłopiec doskonale zna się na nowoczesnych technologiach.. Co to za słodycze?. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. "FELIX, NET I NIKA ORAZ GANG NIEWIDZIALNYCH LUDZI" - TEST .. - mieszkanie Niki - kawiarnia "Zbędne kalorie" .. Felix Polon.. Zawsze chodzi w rozczochranych brązowych włosach, ale i tak ma duże powodzenie u okolicznych dziewczyn.. pytanie 1 z 20cytaty z książki "Feliks, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" katalog cytatów [+ dodaj cytat] To nie sztuka zdobyć się na bohaterstwo, gdy się jest odważnym.. Najlepiej poinformowany w .Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. Rodzice Niki nie żyją, ale udaje, że mieszka z ojcem.Nika Mickiewicz to jedna z głównych bohaterów serii książek "Felix, Net i Nika".. Mieszka z rodzicami w domu na przedmieściach Warszawy.. Uczęszcza doGimnazjum.Ma dysleksję i dysgrafię oraz liczne fobie, takie jak klaustrofobia, akrofobia czy nyktofobia.. Bardzo szybko zaprzyjaźnił się z nowymi uczniami, a szczególną paczkę stworzył z Netem i Niką.Nika Mickiewicz to jedna z głównych bohaterów serii "Felix, Net i Nika"..

Zapraszam do rozwiązania mojego Quizu o tej serii ( sorry za reklamę) ... Rozpoznasz postacie z Miraculous w filtrach?

Niestety na skutek gwałtownego ruchu, jaki wykonała na widok misia Niezłego Skrótu (którym był Golem Golem) straciła równowagę i spadła w próżnię nad Elitarnością.Nika Mickiewicz[1]- główna bohaterka serii książek pt.Felix, Net i Nika.. Ma dysleksję i dysgrafię oraz liczne fobie, takie jak klaustrofobia, akrofobia czy nyktofobia.. Występuje w trzeciej części.. Klasowa piękność.. Jest ona szczupłą i bardzo ładną dziewczyną o rudych lokach i zielonych oczach.Net Bielecki - uczeń I klasy gimnazjum w Warszawie, przyjaciel Felixa i Niki.. Urodziła się wlipcu 1992 lub 1991w Warszawie.. 2016-05-09 10:01:54 Co uwarzasz o książce Felix , Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi ?. Jest dziewczyną Neta.. Aurelia - Koleżanka z klasy Felixa, Neta i Niki.. Mieszka przy ulicy Serdecznej w Warszawie, uczęszcza do Gimnazjum im.. Felix jest chłopcem szczupłym, o jasnych włosach i piwnych oczach.. Uczęszcza do Gimnazjum nr 13 im.. Czy nadajesz się na MORSA?. Uroczy i zawsze gotowy do pomocy.Felix Polon - jeden z głównych bohaterów powieści "Felix, Net i Nika".. Zegarmistrz Snów - osoba zajmująca się snami.. Jury złożone z krytyków muzycznych, jednej celebrity oraz specjalisty nurkowego kończyło właśnie omawiać występ sławnej aktorki w programie "Gwiazdy śpiewają pod wodą"..

Jego wielką pasją jest informatyka, to ...Znajdziesz tutaj charakterystyki bohaterów i postaci książki "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".

Ma urodziny w drugiej połowie września.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Niewysoka, ma kręcone, rude włosy, zielone oczy i piegi.. prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie.. Razem z Netem i Niką tworzą superpaczkę i przeżywają niesamowite .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - czy warto przeczytać tą książkę?. Stefana Kuszmińskiego w .Felix net nika; potrzebuje charakterystyki Felixa z ksiazki FELIX NET I NIKA; Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz Gang; OPISZ JEDNĄ Z PRZYGÓD FELIX ,NET I NIKA; Proszę o streszczeie szczegółowe lektury Felix Net i Nika.Po lewej stronie znajdują się opisy postaci "Felix Polon", bohatera książki "Felix Net i Nika oraz sekret Czerwonej Hańczy.. Test składa się z 12 pytań.. Uczniowie klasy pierwszej "a" to Lucjan (najwyższy, klasowy lider), Wiktor (uśmiechnięty, pomocny), Oskar (drobny blondyn sprawiający wrażenie nieustannie niezadowolonego, snob), Horacy (ciemnowłosy, niski, krępy, małomówny), Klemens (wiecznie coś zajadający .Net Bielecki - charakterystyka • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Nika jest ładną dziewczyną o oryginalnej urodzie.. Mieszka w półtorapokojowym mieszkaniu na trzecim piętrze starej kamienicy na Pradze.. Możesz przydzielić plusa poszczególnym osobom, które dodały dany opis do tego bohatera.Postaci z lektury Felix, Net i Nika oraz Gang niewidzialnych ludzi Sprawdź, ile wiesz o postaciach z książki "Felix, Net i Nika oraz Gang niewidzialnych ludzi"!. Ma czternaście lat.. Rozwiąż test!a) został przekazany dyrektorowi szkoły b) trafił na wystawę organizowaną przez tatę Neta c) Tata Felixa przekazał go muzeum d) Felix, Net i Nika przekazali go na cele dobroczynne 14) Święty Mikołaj podarował Nice: a) zimową kurtkę i przywiózł ją saniami do domu Felixa b) zimową kurtkę i przywiózł ją saniami do domu Neta c .. Podstawowe informacje o bohaterze Nika to 13-letnia uczennica klasy Ia gimnazjum w Warszawie, współtowarzysz przygód Felixa i Neta.. Ubierał się często w niebieskie jeansy i sweter.. Nie lubiAurelii[3] , ponieważ ta podrywa Neta.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Charakterystyka wewnętrzna.. Przez większą część serii uczęszcza razem ze swoimi najlepszymi przyjaciółmi - Felixem i Netem do drugiej klasy gimnazjum.. Zakochana w Necie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt