Napisz cztery zdania o swoim zdrowiu

Pobierz

Napisz krótko pod zdjęciami, jak pokazane zwierzęta dbają o czystość.. Może powinieneś wziąć pod uwagę ilość spożywanych tłuszczów, soli i cukrów, a także wielkość zjadanych porcji.. W wakacje byłem na obozie sportowym.. Bardzo się mi tam podobało i napewno kiedyś tam wróce.O sztuce argumentowania w wypowiedziach ustnych.. Proszę jak najszybciej :D 0 ocen .. Proszę o przetłumaczenie zdań w czasie przeszłym perfekt.. Paulinka mówiła dziś długo o swoim kłopocie.Materiał powstał przy współpracy z Parlamentem Europejskim.. Zacząć od tezy!. Question from @Oposiasty - Szkoła podstawowa - Przyroda.. 0 odpowiada - 0 ogląda - 0 rozwiązań.. Dzieci w funkcji argumentu używają płaczu.Zgłoś swoje materiały lub narzędzia.. autor: Kolorowykwiatuszek16 3 dni temu (21:18) 1+½:⅓×6 ⅖×2½-1⅓×¾ (2⅚-1⅔)÷7+⅚ 1-3,5×2÷0,2 Przedmiot: Matematyka / Liceum.. ile godzin w ciągu doby przeznaczasz na sen.. W czasie wolnym wychodziliśmy na plażę.Zadanie: napisz o swoim dobrym uczynku najwięcej 4 zdania Rozwiązanie: mój najlepszy uczynek, który zrobiłam to pomogłam spakować zakupy starszej kobiecie i Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.Zdrowie - stan pełnego fizycznego, umysłowego i społecznego dobrostanu (w tym dobrostan subiektywny), a nie tylko całkowity brak choroby czy niepełnosprawności.Jest uznawane za wartość społeczną, ochranianą na poziomie populacji ludzkiej (zdrowie publiczne)..

Napisz dwa zdania o tym, jak dbasz o swoje zdrowie.

Szanowni Państwo, od marca nie będziemy już zamieszczać propozycji zdalnych lekcji.napisz 5 zdań o swoich planach.. Oceń odpowiedź .. Była bardzo ładna pogoda.. Mów o uczuciach.. Ćwiczenie 3.. Patrzysz na takiego zdrowego człowieka i masz pewność, że pozwala sobie na chwilę refleksji.8 Napisz cztery zdania o tym, co jesz i pijesz lub czego nie jesz i nie pijesz.. Przedmiot: Język angielski / Gimnazjum: 2 rozwiązania: autor: tulipann4 22.4.2010 (16:47) Napisz artykuł o podróży samolotem ( 120-150 słow ) po angielsku ;P Przedmiot: Język angielski / Gimnazjum: 2 rozwiązania: autor: KarmeL 25.4.2010 (08:40) Napisz o wybranym tańcu.. Ważne, aby zawrzeć w tych kilku zdaniach przesłanie i kwintesencję tekstu.. Ćwiczenie 2. ile posiłków jesz zwykle w ciągu dnia.. Przygotuj go w 8-12 punktach.Napisz dwa zdania o swoich wakacjach po angielsku!. Niech konspekt stanowi rozwinięcie tezy.. Jest tam mnóstwo pięknych widoków.. Człowiek zdrowy psychicznie jest świadomy - wie, co dzieje się w jego wnętrzu, zdaje sobie sprawę z tego, co przeżywa, często też od razu wie, co wywołuje jego emocje.. Daria maluje obrazy szybko i pięknie.. Urozmaicaj swoje menu i włącz do niego owoce i warzywa.Powiedz, w których zdaniach występują dwa okoliczniki..

Sformułuj tezę i zapisz ją w 3-4 zdaniach.

ile godzin w ciągu tygodnia przeznaczasz na sport.Zapisz podane godziny w formie oficjalnej i nieoficjalnej.. Dykusja nt. definicji pojęcia "zdrowie" nie została zakończona.Uważa się, że powinna obejmować np. problemy .Napisz zdania w funkcji poetyckiej ,metajęzykowej i fatycznej po 3 przykłady Przedmiot: Język polski / Szkoła podstawowa.. 0 odpowiada - 0 .Napisz cztery zdania o filmach z udziałem zwierząt O filmie KOmisarz Alex !. Infolinia wspierająca nauczycieli w konfiguracji programów przy zdalnym nauczaniu.. Zaznacz je kolorem.. Innymi słowy, higiena osobista to ogół praktyk, które mają chronić przed chorobami i urazami oraz służyć utrzymaniu dobrej kondycji fizycznej i psychicznej przez możliwie długi okres życia.Ułóż min.10 zdań o swoim koledze(wygląd) i uwzględnij w nich 3 porównania np.chodzi jak żółw.. Question from @Eweja - Liceum/Technikum - Polski10 sposobów na zadbanie o swoje zdrowe psychiczne.. Wykorzystaj poniższy plan.. poniżej dokumentację swoich obserwacji napisz które dziecko lepiej udokumentował obserwacją Odpowiedź uzasadnij moim zdaniem lepsza jest dokumentacja ponieważ DAM NAJ!Trudno o dobre zdrowie bez dobrego odżywiania, a do tego potrzebna jest prawidłowa, zbilansowana dieta.. Obejrzyj zdjęcia.. Każdy ma w głowie wizję tego, jak powinien wyglądać idealny dom i jego otoczenie..

Daniel zachwyca nas swoimi mądrymi wypowiedziami.

Codziennie staram się jak najwięcej spacerować, uprawiam sporty, a także uczestniczę systematycznie na lekcjach w-fu.. Ułóż krótki tekst, w którym będzie jak najwięcej wyrazów z przeczeniem ,,nie'' Autor edytował treść zadania 6.2.2011 (19:48), dodano wystarczy 3Napisz po niemiecku 10 zdań na temat zdrowy tryb życia.. prosiła bym najwięcej 10 przykładów Ale piszcie ile chcecie .. Zła odpowiedź?. 13 Napisz tekst o swojej wymarzonej szkole.. W poniedziałek Zuzia przybiegła do szkoły z dobrą nowiną.. Użyj wyrazów w nawiasach.. Podziel się.. Dbam o zdrowie poprzez ruch.. (Nie tłumacz google).. a Pomyśl o swoim stylu życia, a następnie zapisz: ile razy dziennie bierzesz kąpiel lub prysznic.. Zadbaj o odnowę swoich sił!. Użyj wyrażeń z ramki.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćNapisz po angielsku krótkie opowiadanie ( 4 - 5 zdań) 2009-04-22 21:30:14 Napisz w 5 -8 zdaniach o swoim najwiękdzym marzeniu 2011-05-09 16:13:38 Napisz odpowiedzi po angielsku- 4 - 5 zdań na każdy temat 2018-05-29 17:00:10Napisz 10 zdań o swoim domu 2013-09-11 20:18:29 Jak napisać o swoim patronie na bierzmowanie 2018-01-19 19:11:55 napisz kilka zdań o swoim domu lub mieszkaniu ANGIELSKI 2013-12-01 00:45:234 4..

Napisz o tym i podziel się swoimi pomysłami z innymi.

12:15 4:30 6:15 7:45 11:24 13:10 18:52 21:48 +0 pkt.Napisz cztery zdania o mieszkańcach tundry.. Europa twoich marzeń?. 0 rozwiązań.. Przygotuj konspekt.. Najczęściej zadawane pytania.. Znaczenie: W te wakacje byłam w Chorwacji.. Nie ma prostszej rzeczy na naszej liście, bo zadbanie o dobry, zdrowy sen nic nie kosztuje, a przynosi zbawienne efekty dla naszego organizmu.. To samo tyczy się Europy.. Jeśli Twoje pytanie nie jest w pełni ujawnione, spróbuj skorzystać z wyszukiwania w witrynie i znaleźć inne odpowiedzi .2 Aby być zdrowym, należy zadbać o odpowiedni styl życia.. Jak napisać tekst?. Do tego ważne dla mnie jest również dobre odżywianie się.. Gosia Kamil Tomek Hania5.. Nie zapominam nigdy o śniadaniu, porządym obiedzie i przekąsek w postaci .Napisz jak należy dbać o swoje zdrowie !. Każdy z nas chciałby miec takiego psa, który dba i z całym sercem walczy o swojego pana i świat.. Napisz imiona dzieci, które po wykonaniu pokazanych czynno - ści koniecznie powinny umyć ręce.. Argumentowanie, czyli uzasadnianie, dowodzenie, jest działaniem towarzyszącym człowiekowi od pierwszych lat życia.. Dziś władze UE o wyrażenie swojego zdania proszą młodych.niedopuszczenie do choroby, utrzymanie optymalnego stanu zdrowia i sprawności fizycznej oraz psychicznej, a także wydłużenie życia.. odpowiedział (a) 12.01.2010 o 16:42.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Zadanie: napisz jak wyglądałby twój wymarzony ogród minimum 8 Rozwiązanie: w moim wymarzonym ogrodzie znajdowałby się żywo płot, który otaczałby piękny zielonyNapisz 4 zdania, w których użyjesz tego samego przymiotnika, ale w różnych przypadkach..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt