Streszczenie książki 10 skarpetek

Pobierz

Czytanie jej to przyjemność bo przygody skarpetek są ciekawe, wciągające i niewiarygodne.. Klasa 1 Polski.. Wybrała się do kawiarni i zaczaiła na złodziejaszka.Skarpetkę wzrusza opowieść bezdomnego i postanawia, że się z nim zaprzyjaźni.. "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek" - bohaterowieKsiążka Justyny Bednarek to zbiór krótkich opowieści, z których każda opowiada o przygodach jednej z dziesięciu tytułowych skarpetek.. Książki / lektury / lektury szkoła podstawowa klasy 1-3.Każda pani domu doskonale wie, że skarpetki są problematycznym elementem garderoby i giną w niewyjaśnionych okolicznościach w praniu.. Ocena: 4.9 out of 5. recenzje: 9 Dodaj swoją recenzję.. Pewnego dnia odnajduje ich królowa, która od wielu lat szuka swego męża.. Test ze znajomości lektury Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych) autorstwa Justyna Bednarek#Niesamowiteprzygodydziesięciuskarpetek #Niesamowiteprzygodydziesięciuskarpetekrecenzja #książkidladzieci Lubię piękne i mądre książki dla dzieci.. Niesamowite przygody 10 skarpetek do słuchania to książka, w której poznasz historie każdej z 10 skarpetek nie do pary (czterech prawych i sześciu lewych), które zniknęły z domu Małej Be.Książki z serii Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek.. Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty, opinie..

Autorem książki jest Justyna Bednarek.

wg Felczakewa.. W domu mamy i jej córki Basi (którą wszyscy nazywają Małą Be), jak to zdarza się także w wielu innych rodzinach, skarpetki niepostrzeżenie znikają.Streszczenie mówi o historiach niezwykle barwnych, w przenośni i dosłownie, par skarpetek.. Gdzie zatem podziały się skarpetki do pary?Opowiadania są napisane z humorem i morałem.. Nazywam si.Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek już od 21,70 zł - od 21,70 zł, porównanie cen w 43 sklepach.. Każda z bohaterek (skarpetek) prezentuje wyjątkową postawę: jedna z nich przychodzi z bezinteresowną pomocą, inna wyraża chęć zmieniania świata, wszystkie pragną poznawać swoje przeznaczenie i sens świata.AUDIOBOOK Niesamowite Przygody Dziesięciu Skarpetek - Justyna Bednarek (dla Dzieci).. Razem wracają na zamek, gdzie na króla czeka już sztuczna noga.Streszczenie "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek" to właściwie zbiór opowiadań, których bohaterami są tytułowe skarpetki.. W pewnej rodzinie, skarpetki regularnie giną podczas prania.. 2b Układanie zdań do lektury "Niesamowite przygody 10 skarpetek" Koło fortuny..

Każde z nich poświęcone jest jednej ze skarpetek.

"Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych)" to lektura sugerowana dla klas 1-3.. Zerówka Zerówka.. Do prawdziwego świata należy rodzina małej dziewczynki (Małej Be), a także specjalista który odwiedza ich by naprawić rzekomo zepsutą pralkę.. Taka powinna być książka dla dziecka.Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek.. wg Bzerkowska.. Streszczenie szczegółowe Na Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek składają się opowiadania.. Plan wydarzeń "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek" Połącz w pary.. Skarpetki pokazują, że warto wierzyć w marzenia i dążyć do ich spełnienia, że siedzenie całe życie w koszu z brudną bielizną nie przyniesie nam nic dobrego i często należy odważyć się coś zmienić w swoim życiu.Każda przeżyła coś niesamowitego.. ilustracje: Daniel de Latour.. 0%.Następna część.. a) Daniel Kickowski b) Daniel Bednarek c) Daniel de Latour d) Daniel Jackowski 17) Biorąc los w swoje ręce, szara (druga) skarpetka krzyczała.Książka ta opowiada właśnie o tym gdzie i dlaczego znikają skarpetki oraz jakie przygody przeżywają kiedy już ruszają w świat.. Wszystko zaczyna się od dziwnych zjawisk w pewnym domu - jego mieszkańcy orientują się bowiem, że podczas prania zawsze znajdują tylko jedną skarpetkę z pary wrzuconej do pralki.książka ta opowiada o przygodach zaginionych 10 skarpetkach, które ruszając w świat i przeżywają niesamowite przygody.niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych) - bednarek justyna - poradnia k. książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl.q..

Test z lektury "Niesamowitych przygody 10 skarpetek".

Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek Koło fortuny.. Ile wiesz o "Skarpetkach"?. Książka znalazła się na liście 15 najlepszych książek roku 2016 według Juniorowa.. Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych) to książka doskonała.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.a) znaczek kotwicy b) znaczek zająca c) znaczek kwiatka d) nie miała żadnego znaczka 16) Kto jest autorem ilustracji do książki "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek"?. Wydawnictwo: Poradnia K. c. c. Nieświadome tego, co je spotyka, ruszają i brną przed siebie.. Jednakże nie są to zwykłe zaginięcia, lecz całe wyprawy w bajkowy świat pełen przygód.. Jedna sobie gdzieś wędruje, a druga też, ale gdzie indziej.Autorka zawarła na kartach książki przesłanie związane z ważnymi współcześnie kwestiami i dylematami moralnymi.. Inne dokumenty: NOWY 01, hildahaszStrona główna > Niesamowite przygody 10 skarpetek (J. Bednarek) Niesamowite przygody 10 skarpetek (J. Bednarek) wtorek, 31-01-2017, 09:25 [1] Kto powiedział, że skarpetki mają być do pary.. Bo skarpetki się rozparowują..

Klasa 2.Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek.

Mądra, zabawna i pobudzająca wyobraźnię.. Na tej podstawie swoją barwną i humorystyczną historię oparła Justyna Bednarek, pisząc książkę dla dzieci "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek".. c. c.Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych) Część 1.. Wywiad ze skarpetką - Redagowanie treści na podstawie lektury // odp.Układanie zdań do lektury "Niesamowite przygody 10 skarpetek" Koło fortuny.. wg Katarzynakatarz1.. Tym samym postanawiają uciec i ruszyć ku wielkiej przygodzie.. Kiedy seledynowa skarpetka leżała więc w koszu z brudami wpadła na pomysł, aby rozwikłać tę tajemnicę.. One się nie gubią, ale rozchodzą.. W mroźne, zimowe dni ogrzewa jego stopę, choć sama przy tym się brudzi.. PrzeżywająceNiesamowite przygody dziesięciu skarpetek opowiadają historię skarpet, które chcą czegoś więcej niż zwyczajnego życia na czyjejś stopie.. wg Katarzyna.Ćwiczenia: NIESAMOWITE PRZYGODY 10 SKARPETEK.. Streszczenie.Streszczenie"Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek" to właściwie zbiór opowiadań, których bohaterami są tytułowe skarpetki.. Opisują wiele życiowych sytuacji i pokazują jak rozwiązywać problemy.. W książce poznajemy kilka opowiadań, które posiadają odpowiedni dla ich historii morał.Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych) to zbiór opowiadań o przygodach zaginionych w praniu skarpetek.. Zapisując się na newsletter zgadzasz się na otrzymywanie informacji z serwisu Lubimyczytac.pl w tym informacji handlowych, oraz informacji dopasowanych do twoich zainteresowań i preferencji.Test zawiera 7 pytań.. Sprawdzamy znajomość tekstu - Test prawda/fałsz // odp.. W pewnej rodzinie, skarpetki.Bednarek Justyna - Niesamowite przygody 10 skarpetek (pdf) - plik 'NOWY 01 > hildahasz'.. Podstawowe części garderoby wiecznie gdzieś giną.. Pobierz legalnie Pełną Wersję tej książki MP3 Magdalenkaa18..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt